ODBIÓR PROMES DOFINANSOWANIA MDP

We wtorek tj. 22.11.2022r. w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Zatorze odbyła się oficjalna uroczystość rozdania promes dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z powiatu oświęcimskiego i chrzanowskiego. Rozpoczęła się ona w oficjalnym służbowym tonie, poprzez oddanie meldunku do Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP nadbrygadiera Piotra Filipka.

💢 Dofinansowaniem objęto 17 MDP z powiatu chrzanowskiego na łączną kwotę 73 762 zł

💢 Dofinansowaniem objęto 36 MDP z powiatu oświęcimskiego na łączną kwotę 180 618 zł

Delegatami z naszej jednostki do odbioru dofinansowania byli: Prezes Robert Drąg, druhna Julia Kaszuba oraz druhny MDP Luszowice Matilda Gancarz-Mathias i Karolina Szalonek. Środki uzyskane z tego programu zostaną przeznaczone na zakup umundurowania dla działającej przy OSP Luszowice, Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Comments are closed.