GMINNE ZAWODY MDP

GMINNE ZAWODY MDP

Dziś na boisku piłkarskim w Balinie odbył się gminny Piknik Strażacki, na którym zostały również zorganizowane zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w typie CTIF. Drużyn z całej gminy zostało wystawionych osiem, w sumie z czterech jednostek: OSP Luszowice, OSP Balin, OSP Płaza i OSP Chrzanów. Nasza straż wytypowała dwudziestu uczestników, którzy podzielili się na drużynę młodszą i starszą. Młodzi druhowie z MDP Luszowice uzyskali świetne czasy i mogli się zaprezentować innym jednostkom i osobom biorącym udział w pikniku. Na koniec zostali odznaczeni złotymi medalami. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

W trakcie uroczystości rozdawania medali drużynom MDP, niektórym druhom z jednostek zostały także przyznane odznaki za wysługę lat, to znaczy za ilość lat czynnego udziału w Ochotniczej Straży Pożarnej. Z OSP Luszowice do takiego odznaczenia zostało wyłoniętych czternaście osób, z czego sześć odebrało je oficjalnie na pikniku w Balinie z rąk Burmistrza Chrzanowa Roberta Maciaszka.

Comments are closed.