#pomocDlaUkrainy Fundacja PKO

#pomocDlaUkrainy Fundacja PKO

W związku z wojną na Ukrainie i uciekającymi przed nią obywatelami tego kraju nasza remiza została wytypowana jako jedna z trzech remiz w powiecie gdzie obywatele Ukrainy mogą tymczasowo zamieszkać. Nasza sala szkoleniowa została przygotowana z dołożeniem największych starań naszych druhen i druhów aby Ukraińcy czuli się bezpiecznie oraz mieli dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy. Niestety nasza remiza nie posiadała sprzętu AGD (np. lodówki, pralki).

Dzięki Fundacji PKO Bank Polski nasza remiza została wyposażona w sprzęt dzięki, któremu nasi goście mogą poczuć się jak u siebie w domu. Zostało zakupione między innymi:

 • Lodówka z zamrażarką
 • Pralka
 • Suszarka
 • Deska do prasowania
 • Żelazko
 • Piec z piekarnikiem
 • Odkurzacz
 • Środki czystości
 • Mikrofala
 • Czajnik elektryczny
 • Zmywarka
 • Zastawa stołowa
 • Zestaw sztućców
 • oraz wiele innych
Comments are closed.