Zbiórka szkoleniowa MDP Pogorzyce i MDP Luszowice

Zbiórka szkoleniowa MDP Pogorzyce i MDP Luszowice

Dnia 29.04.2018 r. odbyła się zbiórka Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Pogorzyc i Luszowic. Składała się ona z dwóch części – teoretycznej oraz praktycznej. Na części teoretycznej zostały przedstawione zagadnienia związane z korespondencją radiową oraz zasady jej prowadzenia. Następnie po części teoretycznej młodzi strażacy mogli przetestować swoją wiedzę w praktyce. Zbiórkę zaliczamy do udanych a członkowie obu drużyn są bardzo zadowoleni 🙂 Mamy nadzieję, że współpraca będzie się układać tak jak dzisiaj i wspólnymi siłami będziemy mogli skuteczniej szkolić członków MDP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.