Zabezpieczenie Rejonu Chronionego oraz wyciek gazu w Trzebinii

Zabezpieczenie Rejonu Chronionego oraz wyciek gazu w Trzebinii

25.02.2018r około godziny 15:18 nasza jednostka została zaalarmowana na zabezpieczenie rejonu. Po około 50 minutach nasz zastęp GBA 429[k]23 Mercedes został zadysponowany do ulatniającego się gazu w Trzebini – budynek sklepu „Majster”. Po przybyciu na miejsce zlokalizowaliśmy uszkodzoną skrzynkę gazową na budynku.  Na miejscu było również pogotowie gazowe oraz zastęp PSP Chrzanów 421[k]25 SCANIA.

Po zakończeniu działań w Trzebini zostaliśmy przedysponowani do pomocy zastępom PSP Chrzanów przy pożarze poddasza na ul. Orkana w Chrzanowie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.